Čo očakávať pri prvej návšteve nášho Gymu v PartizánskomViem, že prvá návšteva môže vzbudzovať neistotu. Sám si pamätám keď som prvý krát prišiel do telocvične v Bratislave počas štúdia vysokej školy.  Veľký priestor, samí noví ľudia. Netušil som kam ísť, kde sú šatne, kedy začína tréning. A kto je vlastne tréner?  Cítil som sa riadne stratený. Pocit neistoty vo veľkom priestore.  Najhoršie na tom bolo, že som absolútne nikoho nezaujímal. Absolútne nepríjemná skúsenosť a preto som si prisahal, že u nás sa to nikdy nemôže stať.  


Preto keď k nám vkročíš prvý krát, bude to úplne iný zážitok. Celý náš tým urobí všetko pre to, aby to bolo príjemné.  Práve preto, že vieme aké to môže byť prvý krát zastrašujúce a demotovujúce.


Podľa mňa si to vieš predstaviť úplne jasne.  Prichádzaš k nám. Náš Gym sa nachádza v Areáli ZDA bývale Baťove závody, trošku mimo centra ale predsa si sa odhodlal prísť až sem. Je tu ticho a kľud, v lete sa super cvičí aj vonku. 


Nádych, výdych.  Vchádzaš do dverí. Ocitneš sa v miestnosti ktorej veľkosť sa rovná malej školskej telocvični. Vidíš pár nových ľudí. Sú spotení, červení no usmiati po tréningu .  Keďže sme v malom meste, určite aspoň niekoho poznáš z videnia.  V hlave Ti znie, čo ďalej? Mám sa vyzuť už pri dverách alebo až v šatni? A kde sú vôbec šatne? Kam mám ísť a čo tu, do pekla vlastne robím?


Ale tým končí Tvoj stres. Skôr ako sa stihneš druhý krát nadýchnuť, už stojím pri tebe. Ja alebo moji kolegovia. S úsmevom na tvári sa predstavíme a podrobne Ti vysvetlíme čo budeš robiť. Už nie si viac stratený. Vyzúvaš sa až v šatni a tam Ťa osobne dovedieme. Vysvetlíme Ti čo budeš potrebovať aby si absolvoval tréning. V skratke, športovú obuv, pohodlné nohavice a tričko. Ak máš chuť sa po tréningu osprchovať tak šampón a osušku. Ak nie, osprchuješ sa doma. Ale musíš predpokladať, že sa trochu spotíš :)


Osobné veci si odložíš do regálu ktorý máme presne na to určený. Ak porebuješ, môžeš si dať nabíjať smartfón.  Presne Ti ukážeme, kde sa všetko nachádza a ty nemusíš absolútne nič hľadať. Postaráme sa o teba. Tak ako aj na tréningu. Ukážeme Ti kde si nabrať tú najlepšiu vodu a vybrať pohár keď budeš smädný. 


Zároveň sa nezáväzne porozprávame o Tvojich cieľoch. Prečo si sa k nám prihlásil? Čo by si chcel dosiahnuť? Nemáš to ešte úplne sformulované? To je úplne v poriadku, radi pomôžeme aj s tým. Spoločne pripravíme dokonalý plán, ktorým tieto ciele budeme atakovať.  A vedz, že to spoločne zvládneme ! Veď o to ide nie? Posúvať sa vpred a dosahovať ciele !


Radi trénujeme ľudí, no neradi ich opúštame. Priprav na to, že budeme stále v spojení. Ukážeme Ti ako to u nás vyzerá a zoznámime Ťa s ľudmi s ktorými sa budeš pravidelne stretávať a budete spoločne absolvovať tréningy. 


Zistíš ako sa prihlasujeme na tréningy cez aplikáciu a keď sa dlhšie neukážeš, budeme Ťa kontaktovať. Záleží na tom aby si dosahoval ciele ktoré sme si stanovili. Budeš si viesť svoj vlastný tréningový denník. Budeme robiť všetko pre to aby si sa posúval vpred. To je naše zasvätenie. Keď zídeš z cesty, sme tu na to aby sme pomohli dostať Ťa späť. Aj o tom je život a cesta za novým nie je nikdy priama. Je kľukatá, plná odbočiek a návratov. Ale to k tomu patrí a my to vieme. Preto Ti s tým pomôžeme. 


Chceme aby si sa pýtal ak Ti nebude niečo jasné.


 Veríme, že sa budeš u nás citíť ako doma. Sme pripravení pre to urobiť čo bude v našich silách :) 


Možno je naše členstvo drahšie ako klasická posilňovňa, no to čo ponúkame je výrazne lepší zážitok a značne lepšie výsledky.  Preto neváhaj a príď si to k nám skúsiť. Postaráme sa o Teba od prvej až po poslednú minútu strávenú v našom skvelom Gyme :) 

Ak chceš začať pracovať na svojich cieloch, stačí sa prihlásiť na bezplatnú konzultáciu.

S pozdravom

Marek

Hlavný Tréner

Publikované 19. Jan. 2022