Menu

Začni trénovať
Chceš trénovať efektívne, funkčne a zdravo? Pridaj sa ku ForFit Gym family

Začni trénovať


1.Poď si to k nám skúsiť

Zaujíma Ťa čo to v tom ForFit-e vlastné robíme? U nás sa riadime heslom: „Je lepšie raz, zažiť ako 100-krát počuť!“. Najlepší spôsob ako zistiť, či ForFit Gym je pre Teba to pravé, je skúsiť si to. Nemusíš mať žiaden strach, že to nezvládneš. Každý tréning, pohyb a záťaž Ti prispôsobíme tak aby si to určite zvládol s úsmevom na tvári. Preto nečakaj ani sekundu a zaregistruj sa na svoj prvý skúšobný tréning zadarmo.

2. Nauč sa základy funkčného tréningu pomocou Basics kurzu

Ponúkame Ti veľmi komplexný Basics kurz  navrhnutý tak, aby si porozumel našim tréningom, filozofii a naučil sa správne a bezpečne vykonávať základné funkčné cviky. Okrem toho si samozrejme aj riadne zamakáš a spoznáš super ľudí. Každý budúci člen ForFit Gym-u MUSÍ prejsť kurzom.

Ak sa nájdeš v niečom z nasledujúcich tvrdení, Basics kurz je pre Teba to pravé orechové:

  • Začínaš cvičiť,
  • Chceš zlepšiť svoj život a po dlhšej pauze sa opäť rozhýbať,
  • Cvičíš pravidelne, ale s funkčným tréningom nemáš skúsenosti,
  • Cvičíš, vzpieraš, robíš gymnastiku alebo akékýkoľvek typ funkčného tréningu pravidelne, ale bez dohľadu trénera,
  • Chceš získať dôkladnejšie znalosti a schopnosti základov funkčného tréningu.

Basics kurz pozostáva zo 6 tréningov v určených časoch podľa aktuálneho rozvrhu. Maximálny počet účastníkov jedného kurzu je 8. Kurz trvá dva týždne a začína každé dva týždne nový. Počas tohto kurzu by sa  chceme o Tebe dozvedieť viac. Chceme spoznať Tvoje ciel, strach ale aj aktuálny zdravotný stav, poprípade súťaže či dôležité momenty, ktoré Ťa čakajú.

3. Buď členom ForFit gym rodiny

Staň sa členom ForFit gymu. U nás vo ForFite dostaneš viac. Okrem kvalitného náradia na každodenný tréning sa môžeš stať členom komunity skvelých ľudí pri každom tréningu bude na Teba dohliadať kvalifikovaný tréner. Vo ForFit-e sa postaráme každý deň o zaujimavý ale  intenzívny tréning, ktorý má zmysel a dovedie Ťa k cieľom, ktoré máš.

Poď na to! Pridaj sa k nám na hodinu denne, aspoň tri krát do týždňa a buď si istý, že budeš ďalej ako si bol!

Telefónne číslo 0915 753 385
E-mail forfitgym.pe@gmail.com