Menu

Basics kurz
Zaregistruj sa na Basics kurz a nauč sa s nami správne hýbať!

Basics kurz


Najbližší Basics kurz sa otvára:
 
20.01.2020
03.02.2020

Tak ako aj iné typy tréningu, aj ten náš ma svoje špecifiká, štruktúru a pravidlá. Toto všetko sa Vám počas lekcií budeme snažiť podať a vysvetliť, aby nikto na skupinovom tréningu nemal pocit že niečomu nerozumie. V 6 lekciách je rovnomerne rozložené všetko čo pre úspešný štart do tréningu potrebujete vedieť. Náš kurz je obmedzený na 8 osôb, pretože tým dokážeme zabezpečiť individuálny prístup na hodine, aby tréner mal čas venovať sa každému členovi dostatočne a už na začiatku získal informácie o jeho konkrétnych obmedzeniach a pohybových deficitoch.

Časté otázky

Ak ti nevyhovujú časy tréningov, treba nám dať vedieť a my ti vieme ponúknuť možnosť individuálnych basic kurzov s časmi tréningov podľa našej dohody. Individuálny basic kurz trvá 4 tréningy a v cene sú zahrnuté ďalšie dva skupinové tréningy s časom podľa tvojho výberu.

Absolútne nič sa nedeje, po osobnej dohode Ti vieme ponúknuť možnosť doplniť si hodinu na skupinovom tréningu, kde Ti tvoj tréning upravíme tak aby si ho zvládol aj s vedomosťami ktoré si zatiaľ nadobudol. Avšak pozor, na jednom tréningu môžu byť maximálne dvaja ľudia ktorý ešte nemajú ukončený Basics kurz.

Áno, je možné absolvovať aj individuálny Basics kurz v ktorom sú zahrnuté 4 individuálne tréningy a 2 skupinové tréningy, časovo podľa vašich možností.

Chcete vedieť viac info o Basics kurz? Napíšte nám!

Telefónne číslo 0915 753 385
E-mail forfitgym.pe@gmail.com